دات نت نیوک
آمار بهینه سازی موتور جستجو

آمار بهینه سازی موتور جستجو

درک مصرف کنندگان در جستجوی و پیدا کردن اطلاعات در مورد مارک های آنلاین
دیجیتال مارکتینگ چه کارهایی را انجام می دهد؟

دیجیتال مارکتینگ چه کارهایی را انجام می دهد؟

بازاریابان دیجیتال مسئول اطلاع رسانی از نام تجاری از طریق تمام کانال های دیجیتال - ...
تاثیر دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارها

تاثیر دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارها

دیجیتال مارکتینگ ، در واقع به تمام فعالیت هایی که به منظور تبلیغ محصول ، خدمات ، برن...
چگونه هر روز باهوش تر شویم؟

چگونه هر روز باهوش تر شویم؟

باهوش تر شدن آرزوی همه ماست، اما این امر تدریجی بدست می آید و نیازمند تمرین و آموزش ...
مدل AIDA و تاثیر آن بر بازاریابی اینترنتی

مدل AIDA و تاثیر آن بر بازاریابی اینترنتی

فرآیند منطقی اخذ تصمیم تا خرید از چهار حوزه 1- توجه،2- علاقه،3- میل،4- عمل تشکیل شده اس...
هفت قدم تا راه اندازی یک کسب و کار آنلاین موفق

هفت قدم تا راه اندازی یک کسب و کار آنلاین موفق

هفت گام درست برای جذب و خرید بازدید کنندگان از سایت شما.قدمهای اثبات شده ای که می تو...
دلایل بازاریابی در شبکه های اجتماعی

دلایل بازاریابی در شبکه های اجتماعی

برند خود را بسازید، محصولاتتان را بفروشید و مخاطبانتان را استخدام کنید.اگردرباره ب...
قوانین 10 گانه در بازاریابی در شبکه های اجتماعی

قوانین 10 گانه در بازاریابی در شبکه های اجتماعی

اعمال نفوذ قدرت از طریق تولید محتوا و بازاریابی رسانه های اجتماعی میتواند به افزود...
به 10 دلیل فروشگاه اینترنتی شما فروشی ندارد.

به 10 دلیل فروشگاه اینترنتی شما فروشی ندارد.

فروشگاه اینترنتی یک راه فوق العاده برای ایجاد درآمد با هزینه های بالاسری بسیار کمی...
پنج تکنولوژی موثر در تغییر و بهبود تجارت الکترونیک

پنج تکنولوژی موثر در تغییر و بهبود تجارت الکترونیک

تکنولوژی و فناوری باعث آگاهی مصرف کنندگان شده است که طبیعتا تاثیرات شگرفی بر تجارت...
مقالات مفید

پنج تکنولوژی موثر در تغییر و بهبود تجارت الکترونیک

پنج تکنولوژی موثر در تغییر و بهبود تجارت الکترونیک

پنج روش در حال تغییر در تجارت الکترونیک هستند

تکنولوژی و فناوری باعث آگاهی مصرف کنندگان شده است که طبیعتا تاثیرات شگرفی بر تجارت الکترونیک در جهان گذاشته است. تاثیرات فناوری های نوین بر مشتریان، باعث افزایش و سریع تر شدن تجارت الکترونیک در دنیا، بیشتر از همیشه شده است: زمان برد تا مشتریان انلاین،راه طولانی سفارش انلاین را پشت سر بگذراند و دریابند که سفارش انلاین ارزش ریسک را داشته یا نه.


تکنولوژی به کسب و کارهای کوچک و بزرگ کمک میکند تا پایدار بماند.

درعوض، امروزه مشتریان میتوانند با کمک تکنولوژی، خرید خود را پیگیری نمایند و با جایگزینی روش های آنلاین بین مشتریان با فروشگاهای آنلاین در تعامل و ارتباط قرار گیرند. این روند ، به نوبه خود ،در حال اثرگذاری بریک تصویر بزرگتر است: همانطور که تکنولوژی، معاملات بین مصرف کنندگان و فروشند گان را تغیر داد ، باعث پدیدار شدن فرصتی جدید برای طرفین معامله در این حوزه شد. مصرف کنندگان توانستند با سنجیدن قیمت ها، یافتن کالاهای مشابه، موقیعت فروشگاه ها و دریافت کوپن های تخفیف به دسترسی گسترده ای برسند. فروشندگان به خوبی شاهد منافعی که بدست میاورند هستند، همانطور که تکنولوژی به ارتباط قوی با مصرف کنندگان کمک میکند باعث میشود تا برند خود را سریعتر بسازند.


در مجموع، تکنولوژی، درنحوه معاملات و کسب و کارها دگرگونی و انقلابی بزرگ ایجاد کرده است.

برنامه های تحت تلفن همراه در حال تغیردادن روابط بین مصرف کننده و فروشنده است . در حال حاظر برنامه های تحت تلفن، تهیه شده توسط فروشندگان فرصتی برای ارتباط با مصرف کنندگان را ایجاد کرده که سود آن از کسب و کارهای ساختمانی بیشتر است. دیگر لازم نیست تا مصرف کنندگان برای خرید با پای پیاده به فروشگاه ها بروند تنها فروشندگان میتوانند با دادن یک آگهی به آنها اعلام آمادگی کنند.


پنج موضوع مهم در تجارت الکترونیک

 

نرم افزارهای تحت موبایل

 

صاحبان کسب و کار میتواند مصرف کنندهایی ازسراسر جهان داشته باشند، حتی زمانیکه مصرف کنندگان در حال خرید نباشند، حضور مداوم نرم افزار یک برند تجاری را بر روی تلفن مشتری به او یادآوری می کند که ،یک گزینه برای خرید وجود دارد.


خرده فروشان بیشتر در ذهن مصرف کنندگان هستند.

در سال گذشته بازاریابی با ایمیل توسط بازاریابان از رشد سریع بازمانده بود. امروزه اما بازاریابی با ایمیل به لطف حمایت و توسعه تلفن های هوشمند رشد کرده اند. این ویژگی های هوشمند و برنامه ها اجازه میدهد تیم بازاریابی به خواسته های مصرف کنندگان توجه خاص تری نسبت به گذشته داشته باشند. فروشندگان از بازاریابی با ایمیل استفاده میکنند تا مشتریان را از آخرین اطلاعات درباره فروش و تخفیفات آگاه سازند.


ارائه تجربه ی شخصی مشتریان در حال افزایش است.

حقیقت این است که مصرف کنندگان دوست دارند تجربه ی شخصی خرید دیگران را کسب کنند، این واقعیت است که تکنولوژی در حال ساخت استانداردهای اشخاص است.این تکنیک های بازاریابی در حال تبدیل شدن به یک روش محبوب برای کسانی که به دنبال ایجاد یک پایگاه اجتماعی مشتریان وفادار می باشد. با ظهور موبایل های هوشمند شخصی، فروشگاه های آنلاین در حال ارائه خدمات و اطلاعات، شبانه روزی هستند.

با ارائه خدمت بهتر به مشتریان ، سایت های تجارت الکترونیک باید اصولی سازگار بین پیشرفت فنی و استانداردهای خدمات به مشتری را بیابند.این به معنی است که ارائه خدمات به مشتریان از طریق روشهای مختلفی برای مشتریان در دسترس باشد.بیشتر مصرف کنندگان از طریق شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک، ایمیل ، توییتر و یا حتی اینستاگرام برای ارتباط با برندها بهره میبرند. امروزه سایت های تجارت الکترونیک ازاین برنامه ها برای ارتباط بیشتربا مشتری استفاده میکند.


مصرف کنندگان به تحویل سریع تر،راحتی خرید و قیمت پایین ترعلاقه زیادی دارند.

راحتی در خرید،مهمترین عامل محرکه درموفقیت سایت های تجارت الکترونیک بوده است. با اینحال با افزایش تقاضل برای راحتی در خرید، ویژگی های تحویل در همان روز بعنوان یک چالش جدید خودنمایی می کند. فروشگاه های آنلاین ، ممکن است مجبور شوند، قیمت را بخاطر خرید تنها یک کالا و تحویل در همان روز،در سایت خود افزایش دهند .در غیر اینصورت مقرون بصرفه نخواهد بود.

اما کمک فن آوری در راه است: در آینده ای نزدیک، راه حل هایی برای مشکل تحویل، حداقل در قالب وسیله نقلیه خودکار و یا هواپیماهای بدون سرنشین در راه هستند، شرکت های بزرگی مثل آمازون در حال پیگیری برای انجام دادن چنین تکنولوژی (تحویل کالا با هواپیمای بدون سرنشین) هستند و هدف سایت ها نیز رقاب با این شرکت ها برای تحویل سریع ترو آسان تر بسته ی مورد نظر، به مشتریان است.


کسب و کار های کوچک بسیارمورد توجه قرارمیگیرند.

به نظر میرسد در آینده بازارتجارت الکترونیک شاهد رشد فزاینده جهش کسب و کارهای کوچک به بازار تجارت الکترونیک باشیم. مثل سایت های تجارت الکترونیک "Etsy" و " Shopify" که کسب و کار کوچک خود را در رقابتی نزدیک با فروشندگان بزرگی مثل"وال مارت" و "تارگت" قرارداده اند.

این گوشی های هوشمند و رسانه های اجتماعی به مصرف کنندگان فرصت میدهند تا برندهای تازه ای را کشف کنند که تا قبل از این نمشناختند. یک فروشگاه ارزان فروشی در پایین خیابان میتواند به صورت آنلاین محصولات خود را به مصرف کنندگان به نمایش بگذارد.


نتیجه گیری :

رشد سریع استارتاپ ها در اکثر کشورها چشمگیر بوده است که تا قبل از آن دیده نشده بود. شبکه های اجتماعی ،تلفن های هوشمند وتکنولوژی های ابری باعث افزایش توانایی کار آفرینان در کسب و کارهایشان شده است.با توجه بر این ویژگی های فنی کارآفرینان میتواند در خانه هم به کسب و کار بپردازند زیرا تکنولوژی در همه جا در دسترس است.


مترجم:آرزو طاهری

منبع: https://www.entrepreneur.com/article/288149

 

 

مرتبط با

اشتراک گذاری

Rating

8.77 ( 13 reviews)
دسته بندی مقالات
عضویت در خبرنامه
نام

تگ ها
Failed to load licensing components!

Please RE-INSTALL / REPAIR Module! DO NOT UNINSTALL MODULE which will cause unrecoverable data loss!