دات نت نیوک
آمار بهینه سازی موتور جستجو

آمار بهینه سازی موتور جستجو

درک مصرف کنندگان در جستجوی و پیدا کردن اطلاعات در مورد مارک های آنلاین
دیجیتال مارکتینگ چه کارهایی را انجام می دهد؟

دیجیتال مارکتینگ چه کارهایی را انجام می دهد؟

بازاریابان دیجیتال مسئول اطلاع رسانی از نام تجاری از طریق تمام کانال های دیجیتال - ...
تاثیر دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارها

تاثیر دیجیتال مارکتینگ در کسب و کارها

دیجیتال مارکتینگ ، در واقع به تمام فعالیت هایی که به منظور تبلیغ محصول ، خدمات ، برن...
چگونه هر روز باهوش تر شویم؟

چگونه هر روز باهوش تر شویم؟

باهوش تر شدن آرزوی همه ماست، اما این امر تدریجی بدست می آید و نیازمند تمرین و آموزش ...
مدل AIDA و تاثیر آن بر بازاریابی اینترنتی

مدل AIDA و تاثیر آن بر بازاریابی اینترنتی

فرآیند منطقی اخذ تصمیم تا خرید از چهار حوزه 1- توجه،2- علاقه،3- میل،4- عمل تشکیل شده اس...
هفت قدم تا راه اندازی یک کسب و کار آنلاین موفق

هفت قدم تا راه اندازی یک کسب و کار آنلاین موفق

هفت گام درست برای جذب و خرید بازدید کنندگان از سایت شما.قدمهای اثبات شده ای که می تو...
دلایل بازاریابی در شبکه های اجتماعی

دلایل بازاریابی در شبکه های اجتماعی

برند خود را بسازید، محصولاتتان را بفروشید و مخاطبانتان را استخدام کنید.اگردرباره ب...
قوانین 10 گانه در بازاریابی در شبکه های اجتماعی

قوانین 10 گانه در بازاریابی در شبکه های اجتماعی

اعمال نفوذ قدرت از طریق تولید محتوا و بازاریابی رسانه های اجتماعی میتواند به افزود...
به 10 دلیل فروشگاه اینترنتی شما فروشی ندارد.

به 10 دلیل فروشگاه اینترنتی شما فروشی ندارد.

فروشگاه اینترنتی یک راه فوق العاده برای ایجاد درآمد با هزینه های بالاسری بسیار کمی...
پنج تکنولوژی موثر در تغییر و بهبود تجارت الکترونیک

پنج تکنولوژی موثر در تغییر و بهبود تجارت الکترونیک

تکنولوژی و فناوری باعث آگاهی مصرف کنندگان شده است که طبیعتا تاثیرات شگرفی بر تجارت...
مقالات مفید

دلایل بازاریابی در شبکه های اجتماعی

دلایل بازاریابی در شبکه های اجتماعی

گر مخاطب خود را دارید، پس رسانه اجتماعی میتواند یک شغل باشد. استفاده زیاد از رسانه های روزمره تاثیربسیار زیادی داشته است و باعث دریافت پاسخ بهتر در برنامه نویسی شده است.هشتاد و چهار درصد از نسل های جدید به طور مستقیم از تاثیر گذاران اجتماعی خرید کرده اند. مردم به افراد تاثیر گذار بیشتر از افراد مشهور اعتماد میکنند.


6 راهکار تاثیر گذار ، که باید برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی انجام داد.

تا به حال رسانه های اجتماعی پیامد های بسیاری برای بیزینس داشته است. بیشتر بیزینس ها یا رسانه های اجتماعی باید حساب های خود یا بیزینس های دیگررا مدیریت کنند. تمام مشاغل و زمینه های به وجود امده همه به لطف وجود رسانه های اجتماعی است. رسانه های اجتماعی دیگری نیز به وجود خواهند امد تا در این زمنیه رشد کنند و به تکامل برسند.

حتی اگر یک حساب رسانه ی اجتماعی به طور مخصوص برای

بازاریابی دیجیتال

داشته باشید، سود زیادی نصیبتان نمی شود.مطمئن باشید اشتراک گذاری پست های وبلاگ، ارسال تصاویر و به روز بودن بسیار مهم است، بهترین شبکه های اجتماعی با این روش بی نهایت سود کردند.

 

صفحات رسانه ی اجتماعی شما به چیزی بیشتر از تبلیغات نیاز دارد. نکته ای وجود دارد که صفحه ی اجتماعی باید درست باشد، اگر شما به درستی نتوانید با مخاطبانتان ارتباط برقرار کنید، پس پتانسیل فروش به مشتری را از دست میدهید.


اهمیت شبکه های اجتماعی

جف بارت میگوید :" اگر جویای کار هستید، رسانه های اجتماعی شروع خوبی است." آژانس مدیریت رسانه های اجتماعی، Cision و HootSuite را برنده جایزه اعلام کرد.

همچنین او گفت: "یک تکه کاغذ تنها میتواند به مدیر استخدام بگوید که فکر میکنید قادر به انجام چه کاری هستید". " شبکه های اجتماعی ، به خصوص در بعضی صنایع میتواند به شما نشان دهد که چگونه همیشه برنده باشید".

قابل توجه بوده است که رسانه های اجتماعی میتواند برای شما و بیزینستان یک فرصتی عالی برای توسعه است.حسابهای رسانه های اجتماعی زیادی وجود دارد شامل سازمان ملل متحد . به طور مثال درباره کسب و کاری فکر کنید که صفحه ی فیس بوک داشته باشد. بیزینسیکه مدیر ان شما یا دوستانتان باشد کار کردن را لذت بخش میکند. به پست های خود ، تعداد کلی لایک ها و نظرات زیر هر پست نگاهی بی اندازید. نظرات زیر هر پست بسیار مهم هستند چرا که میتواند نشان دهد چه کسانی علاقمند همکاری با شماهستند. ایا بیزینس شما پاسخگو است؟

صفحات و حساب هایی که برای پاسخ به مشتریان خود زمان نمی گذارند، ناخواسته مشتریان خود را از دست می دهند و از رسانه های اجتماعی سودی دریافت نمیکنند. هر چه مردم بتوانند با بیزینس شما انس بگیرند، شانس بیشتری دارید تا با شما ارتباط دوستانه برقرار کنند. وقتی کسی درباره رسانه های اجتماعی نظری میدهد اغلب به دنبال پاسخ برای سوال خود هستند.

همچنین باید مطمئن شوید که کسب و کارتان در جهت درستی در رسانه های اجتماعشی قرار دارد. فیس بوک یک صحنه ی مجازی بسیار گسترده است، اما کسی تمام وقت خود را صرف وب گردی نمی کند. اگر مخاطبانتان هدف جدیدی مانند بازار های قدیمی دارند، باید زمان بیشتری برای پست گذاشتن در Instagram و Twitterبگذارید. اگر تلاش میکنید تا یک بازار حرفه ای راه بی اندازید، باید در شبکه اجتماعی حرفه ای LinkedIn زمان بگذارید.


چرا و چگونه مدیران اجرایی باید از رسانه های اجتماعی استفاده کنند?

 

برند (نام تجاری) خود را بسازید.

یکی از بزرگترین دلایل پیشرفت یک کسب و کار تجاری، ممکن است استفاده از رسانه های اجتماعی و تبلیغات باشد. این کار باعث ایجاد شایعه برای یک بیزینس می شود، این یک فرصتی برای کسب اطلاعات درباره شرکت شما برای مردم است. درحالی که بسیاری از مردم استفاده از رسانه های اجتماعی را تنها فرصتی برای بیان عقاید های خاص میدانند. انها نمی دانند با پست هایی که میگذارند کاملا در حال تبلیغ برند خود هستند.

اگر بیزینس شما دارای یک نوع فرهنگ یا موضوع خاصی است، رسانه های اجتماعی یکی از بهترین مکان ها برای به نمایش گذاشتن است. افرادی که به صفحه ی شما سر میزنند، عکس ها، زندگی نامه شما و هر پستی که گذاشته اید را میبینند. اگر یک شرکت فرهنگی خاص داشته باشید، آنها یک نظری جدید درباره بیزینس شما خواهند داد. توجه داشته باشید که فرهنگ کاملا متفاوت و دل بخواهی است، اما اگر انها شخصا به سمت بیزینس شما بیایند، ممکن است از تصمیمی که گرفتند راضی نباشند.

مطمئن شوید هر کاری که در رسانه های اجتماعی برای شرکت خود میکنید باارزش و باتوجه به نیاز شرکت باشد. اگر شرکتتان برای جذب مشتری تلاش میکند، پست های خسته کننده توجه کسی را جلب نمیکند. به همین ترتیب، وقتی که درگیر یک تماس تلفنی هستید باید به لحن خود توجه زیادی داشته باشید زیرا در رسانه های اجتماعی تاثیر دارد. دادن پاسخی با روحیه یا اشتراک گذاری تصاویر جذاب تنها یک ثانیه طول میکشد. بعد از اینکه پستی میگذارید همه با پست شما درگیر میشوند و میتوانند اعضای فعال را ببینند... اما این تبلیغات رایگان نخواهد بود .

وقتی شک دارید، به صفحه ی رسانه های اجتماعی خود مثل صفحه ی وبتان فکر کنید. از چه نوع کپی هایی در صفحه ی وبتان استفاده کرده اید؟ از چه نوع پیامی برای فرستادن استفاده کرده اید؟ مردم یکرنگی شما را می خواهند، پس باید مطمئن شوید که توضیحات، شعارها و پست هایتان را با یک لحن و یک صدا در وب سایتتان قرار داده اید.


توجه مخاطبانتان را جلب کنید.

رسانه های اجتماعی محلی عالی برای پیدا کردن اطلاعات و ترویج کسب و کارتان است اما همه با همین دلیل برای اینکه در اجتماع باشند، شرکت میکنند. شما و کسب و کارتان یک فرصت برای جذب افراد واقعی دارید، اگر آنها جذب پست شما شوند سپس منتظر واکنش از جانب شما خواهند بود.


از برنامه هایی مانند Wendy's Sassy بیاموزید که چگونه در شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

بر طبق گفته ی برت : " درباره رسانه های اجتماعی اگاه باشید"، با یک چیز ارزشند شروع کنید. او افزود : افرادی که میتوانند به شما کمک کنند و مفید باشند را در حرفه ی خود شناسایی کنید، برای کمک کردن به انها شما پیش قدم شوید. "بیشتر مردمی تصادفی در رسانه های اجتماعی افرادی بانفوذ شدند، اما شما نباید خطا کنید. ادم احساس میکند شبیه قسمتی از یک آینه ی سیاه است، اما این یک واقعیت جدید است که شما باید به جای فرار از ترس با ان روبه رو شوید".

اگر وقتی برای پاسخ به کامنت ها، پیام ها و توییتر ندارید، پس مطمئن شوید که متنتان کامل و صحیح باشد.

زمانش رسیده است تا مردم از جلوگیری کردن صفحات رسانه های اجتماعی مانند تبلیغات دست بردارند. بهترین بیزینس جذب مردم واقعی است، آنها برای بیزینسشان دنبال منافع قانونی هستند. مردم می خواهند بدانند که شما به آنها اهمیت میدهید، پیام هایشان را می خوانید.

این یک روشی عالی برای حفظ مشتری است...


مترجم : خانم آرزو طاهری :

https://www.entrepreneur.com/article/290832

هرگونه کپی بدون ذکر سایت و مترجم ،غیر قانونی و تابع قوانین فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران می باشد.

مرتبط با

اشتراک گذاری

Rating

8.88 ( 17 reviews)
دسته بندی مقالات
عضویت در خبرنامه
نام

تگ ها
Failed to load licensing components!

Please RE-INSTALL / REPAIR Module! DO NOT UNINSTALL MODULE which will cause unrecoverable data loss!