دات نت نیوک
بیشتر بدانیم....

چگونه باید مارک یا برند خود را ایجاد نمایید

  • تعداد نمایش 6061
چگونه باید مارک یا برند خود را ایجاد نمایید

حتی یک مرد تنها هم به یک لوگو احتیاج دارد

یک مارک شخصی یا همان Personal Brand در حقیقت طرحی میباشد که میتوانید خود را با آن مطرح و توصیف نمایید: این میتواند همان لوگو باشد, طرح توصیفی و یا نام برند و مارک. چقدر از طراحی یک لوگوی خوب و قرار دادن عناصر و نوشته ها در داخل آن آگاهی دارید؟

شک نداشته باشید که لوگوی شخصی برای بزرگ شدن آن فرد بسیار مهم و ضروری میباشد. خیلی رک و شفاف به شما بگوییم که بسیاری از مردم آنچه که شما میدانید را میدانند و دلیل اینکه دیگران بتوانند شما را استخدام نمایند این است که آن افراد باید دیدشان نسبت به شما و تخصص شما نسبت به دیگران متمایز باشد. بنابراین داشتن یک لوگوی شخصی میتواند شما را در دریای جستجوها متمایز و منحصر به فرد نماید.


شما ممکن است فکر کنید که مهارت شما میتواند شما را نسبت به دیگران متمایز و جدا نماید, این میتواند تا حدی درست باشد. نام شما میتواند سکوی پرتاپ شما باشد, اگر شما نزدیکترین رقبای خود را بشناسید و آنها را تجزیه و تحلیل نمایید. حتی اگر شما در بین بعضی از رقباهایتان استعداد زیادی هم نداشته باشید. فقط لازم است کمی چرخش داشته باشید. استعداد تنها میتواند مشتریان شما را راضی و خشنود و حتی خوشحال نگه دارد ولی لوگو و نام تجاری باعث خواهد شد تا آنها بتوانند شما را به راحتی پیدا نمایند.

این مطلب بیشتر زمانی میتواند مشخص تر گردد که شما در ابتدا بخواهید به صورت آزاد و یا همان Freelancer کار خود را آغاز نمایید. میتوانید به بهترین نحو خود و کسب و کار خود را معرفی نمایید بدون اینکه مکان فیزیکی برای این کار داشته باشید.

با ساختن و معرفی نام و لوگوی شما, میتوانید با مهارتهای لازم برای شروع کسب و کار آشنا شوید. شما میتوانید ازاین پس یک شخص با یک شرکت باشید.


مرتبط با

اشتراک گذاری

Rating

9.33 ( 6 reviews)

ارسال یک نظر

جدیدترین مقالات
صفحه 1 از 6 ابتداقبلی [1]2345 انتها