دات نت نیوک
بیشتر بدانیم....

جنبه های استفاده از کسب و کارهای تحت وب آماده

  جنبه های استفاده از کسب و کارهای تحت وب آماده

Template به چه چیزی گفته میشود

در حقیقت کار Templating به مجموعه عملیاتی گفته میشود که شما میتوانید طرح خود را در هر لحظه بتوانید تا حدی تغییر دهید, بطوریکه برای ساختار آن مشکلی ایجاد نگردد. به این کار مانند یک مغازه نگاه کنید. به جای اینکه هر بار برای کار جدید بخواهید مغازه خود را از نو بسازید, شما میتوانید محصولات جدید و سرویس های خود را در ویترین مغازه برای بازدید کنندگان و مشتریان قرار دهید. مغازه و بسیاری از قابلیت های آن سر جایشان خواهند ماند و هرگز موقعیت درها و پنجره ها تغییر پیدا نمی نماید. ممکن است رنگ دیوارها و پنجره ها تغییر پیدا نماید که این عمل بسیار طبیعی به نظر میرسد.

هنوز در ادامه این مقاله میتوانیم مثال خود را با مغازه ادامه دهیم تا شما بهتر با موضوع و ابعاد آن آشنا شوید. شما میتوانید بعضی از صفحات وب سایت یا صفحاتی که بازدید کننده بیشتری خواهد داشت تحت نام Landing Page را بازسازی نمایید.

در هر صورت طراحی تمپلیت برای وب سایت مانند فروختن یک محصول میباشد و حتی این باعث خواهد شد که طراحان وب سایت درآمد بیشتری را از طراحی Template برای خود بسازند. البته مراحل موفق شدن یک طراح وب سایت میتواند کاملا معیارهای متفاوتی داشته باشد, چرا که یک طراح یا برنامه نویس دیگر میتواند از متدها و روش های دیگری برای رسیدن به این موفقیت استفاده نماید. در این مثال درست نمودن تمپلیت دقیقا برای فروختن یک محصول و یا قابل تغییر بودن طرح برای مشتری وب سایت خواهد بود.


جنبه های مثبت استفاده از Template

برای هر دوی طراح وب سایت و برنامه نویس وب سایت, طراحی یک سیستم Template در نهایت در هزینه ها بسیار صرفه جویی خواهد نمود و در نتیجه استرس را هم از خود طراح و برنامه نویس دور می نماید. امروزه templateهای بسیار زیادی در اینترنت در هر زمینه فعالیتی وجود دارند که طراحان و برنامه نویس های وب سایت میتوانند از آنها استفاده نمایند.

برای وب سایت هایی که دارای محتویات بسیار سنگین و زیاد میباشند, استفاده از templateها راهی خواهد بود که بتوانید تصاویر و مقاله ها را در داخل دیتابیس وب سایت وارد نمایید. بنابراین بسیاری از بخش های دیگر سازمان و یا شرکت میتوانند با اشاره نمودن یا اصطلاحا تگ کردن آن مقاله بازدید و رتبه آن مقاله را بالا ببرد. مطمئنا با این شیوه و تکنیک یک مقاله و حتی محصول میتواند به خوبی به بازدید کننده واقعی و نهایی نشان داده شود. به یاد داشته باشیم که محل زندگی و قرار گیری اطلاعات در داخل دیتابیس وب سایت میباشد, جدا از صفحه ای که بخواهیم این اطلاعات را در آن استفاده نماییم, اطلاعات داخل دیتابیس میتواند کاربردهای متفاوتی داشته باشد و در هر صفحه میتواند از آن استفاده نمود. صفحاتی که با templateها و مکانیزم آنها به وجود آمده اند.


برای فردی که کار طراحی وب سایت را انجام میدهد, ایجاد نمودن تمپلیت میتواند کار بسیار رضایت بخشی باشد, چرا که در زمان ایجاد نمودن template میتوانید استراتژی های خود را در طراحی آن پیاده سازی نمایید تا در آینده بتوانید در سطح گسترده تر از آن استفاده نمایید.

مرتبط با

اشتراک گذاری

Rating

8.86 ( 7 reviews)

ارسال یک نظر

جدیدترین مقالات
صفحه 1 از 6 ابتداقبلی [1]2345 انتها