دات نت نیوک

سفارش طراحی وب سایت

 در این صفحه می توانید بر اساس نیاز خود فرم ویژه ای که برای سفارش طراحی وب سایت آماده شده است را تکمیل نمایید تا استعلام قیمت تنها چند ساعت بعد از تکمیل فرم سفارش برای شما ارسال شود. هزینه های هاستینگ و دامنه در صورتی که قبلا خریداری نکرده اید جداگانه محاسبه می شود.

راهنمای تکمیل فرم

برای تکمیل فرم مقابل ابتدا باید نیازهای خود را بررسی کنید که هزینه اضافی برای امکانات اضافی که نیازی به آن ندارید پرداخت نکنید. برای این منظور توضیح مختصر و مفیدی از کاربرد ابزاری که در فهرست ابزار فرم مقابل برای انتخاب شما در صفحه معرفی ماژول ها (ابزارهای کاربردی) آمده است که می توانید از آن جا ابتدا با کاربرد هر ماژول (ابزار کاربردی) آشنا شوید و سپس هنگام ثبت سفارش، تنها موارد ضروری را انتخاب نمایید. با این حال اگر مطمئن نیستید که ابزاری که انتخاب کرده اید درست است یا خیر، نگران نباشید، چون کارشناسان ما بر اساس توضیح نهایی شما که در پایان همین فرم به زبان ساده بیان می کنید بهترین انتخاب را به شما پیشنهاد خواهند داد و شما را راهنمایی خواهند کرد.

توجه :

این فرم تنها برای ثبت سفارش شما است و برای خرید الزام آور نیست. پس از تکمیل فرم کارشناسان ما برای ارائه مشاوره رایگان با شما تماس می گیرند و در صورتی که پرسش هایی پیش از خرید داشته باشید به دقت به آن ها پاسخ خواهند داد. همچنین جهت پاسخگویی سریعتر می توانید با مدیر پروژه با شماره تلفن همراه : 09125611192 آقای مهندس پارسا طاهری تماس حاصل بفرمایید.

ثبت سفارش