درباره پارسو وب

آژانس دیجیتال مارکتینگ پارسو وب

پارسو وب با بیش از ۱۲ سال تجربه در طراحی و برنامه نویسی تحت وب،  سیستم مدیریت محتوا فعالیت داشته است. در این مدت زمان توانسته ایم با طراحی و توسعه انواع وب سایت اطلاع رسانی و فروشگاهی با تکنولوژی های مختلف به مشتریان مان خدمت رسانی کنیم. با اهیمت یافتن فروش و بازاریابی در فضای آنلاین، سال هاست به عنوان آژانس دیجیتال مارکتینگ پارسو وب شروع به ارائه تمامی خدمات دیجیتال مارکتینگ نموده ایم.

با ارائه مشاوره های به موقع و سودمند، توانسته ایم اعتماد مشتریان را جلب نموده و همین اعتماد سبب افزایش وفاداری آنها به مجموعه پارسو وب شده است.

یکی از اهداف ما در پارسو وب، ارائه خدمات برتر به مشتریان است  و  بهره بردن از متخصصین دارای مدارک بین المللی نظیر Google, SMrushm, Hubspot توانسته ایم خدمات و مشاور هایی در استانداردهای بالا به مشتریان مان ارائه نماییم.

توانایی و ویژگی های منحصر به فرد و نیروی انسانی متخصص پارسو وب، به رونق کسب و کار دیجیتال شما کمک خواهد نمود.

درباره پارسو وب
چشم انداز ما در پارسو وب

چشم انداز ما در پارسو وب

به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ در حال رشد و توسعه به سمت گسترش کسب و کار خود تا عالی ترین سطح خدمات رسانی به مشتریانمان هستیم و به همین دلیل، همواره سعی در آموزش نیروهای انسانی مان داشته ایم.

با فراهم آوردن محیطی که سبب ایجاد تعادل بین کار و زندگی خانوادگی می شود ما این فرصت را برای همکارنمان ایجاد می کنیم تا نقاط شخصیتی و حرفه ای خود را هر چه بیشتر تقویت نمایند و در کنار کار از زندگی شخصی شان نیز لذت ببرند.

همین بینش سبب داشتن نیروی پر انرژی، با روحیه کار تیمی و خلاق شده است  که آمادگی رویارویی با هرگونه چالش روز مره در محل کار را دارند.

این تیم متخصص و ماهر از توانایی و خلاقیت شان برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان بی وقفه در حال تلاش هستند تاآنها از کیفیتی متفاوت از مشاوره و پیاده سازی پروژه ها بهرمند گردنند.

پارسو‌وب به روایت آمار

۵۰+

پروژه‌ها

۱۲+

تیم فنی

۱۲+

سابقه

۳۵+

مشتری‌ها

۷+

گواهینامه

۶+

خدمات

همکاران ما

ما در پارسووب افتخار همکاری با دوستانی رو داریم که هرکدوم در کارشون متخصص هستند.

پارسا طاهری مدیر دیجیتال مارکتینگ

پارسا طاهری

مدیر دیجیتال مارکتینگ

سودابه موسوی مدیر دیجیتال مارکتینگ

سودابه موسوی

کارشناس ارشد دیجیتال مارکتینگ

مهمت رضا مدیر بازرگانی خارجی

Mehti Reza

مدیر تحقیق و توسعه در ترکیه

مهدیه هاشمی گرافیست

مهدیه هاشمی

کارشناس گرافیست و انیمیشن

آزاده طاهری کارشناس تولید محتوا

آزاده طاهری

کارشناس تولید محتوا

میکاییل میرحسینی

میکاییل میر حسینی

کارشناس بازاریابی شبکه‌های اجتماعی

ما از نگاه مشتریان

از مهندس پارسای عزیز بابت وبینارهای خوبی که برگزار میکنند ممنونم، مجموعه ما از مشاوره شما هم بهره خوبی دیده و براتون آرزوی موفقیت دارم.
بابک عباسی
مجموعه پارسو‌وب مخصوصا مهندس پارسا با مشاوره دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار ماساژ درمانی ما شروع کردند و الان بر اساس استراتژی دیجیتال مارکتینگی که ارایه کردند، رو به حرکت و رشد هستیم
لیلا قایمی
مجموعه مهرگیاه از سال ۱۳۹۴ با پارسو‌وب در حال همکاری هستیم و در این سالها مهرگیاه با تمدید قراردادهاش نشون داده که از پارسو وب رضایت داشته و امیدوارم این همکاری ادامه داشته باشه.
محمدی
بنا به سفارش دوستان با مهندس پارسا آشنا شدیم و در بیمه آسیا کرج، همکاریمون رو با پارسو وب در قالب یک پروژه گام به گام دیجیتال مارکتینگ شروع کردیم و به شما هم پیشنهاد میکنیم.
محمد یعقوبی
اسکرول به بالا